Hiçbir katkı maddesi kullanmaksızın, günlük olarak sütle yoğrulan taze hamurla hazırlanan, özel soslar eşliğinde her katı ayrı bir tatla harmanlandırılan pizza çeşitleri, çalışanları, müşterileri ve şubeleri ile kurduğu ailesini genişletmeye devam etmektedir. Müşteri odaklı, konusunda uzman kadrosu ile bugün itibariyle şube sayısını 26’ya çıkarmıştır.

Panino Pizza
Panino Pizza
Panino Pizza
Panino Pizza
Panino Pizza
Panino Pizza
Panino Pizza
Panino Pizza
Panino Pizza
Panino Pizza Franchise

Mutlu Aksoy
Panino Pizza Mavişehir Şubesi Sahibi

Panino Fabs Pizza’nın 35. şubesi, Mavişehir’de hizmete açıldı. İlk günden itibaren mahalle sakinleri ve çevre esnafı tarafından ilgiyle karşılanan yeni şubenin sahibi Mutlu Aksoy, hem ürün lezzeti, hem lokasyonu hem de restoranın iç dizaynı ve genişliği bakımından olumlu yorumlar geldiğini ifade etti.

Panino Fabs Franchise

Oğuzhan Kemençe
Panino Pizza Tire Şubesi Sahibi

Hayallerimi gerçekleştirmek için kendi işimi kurmalıyım diye düşündüğümde tanıştım Panino Pizza ailesi ile. Panino Pizza'nın yatırımcılarına sağladığı imkanlar ve destekler beni bir kat daha heyecanlandırdı. Eğitimleri, pazarlama çalışmaları 3 yıldır bu ailenin bir parçası olduğum Tire'de başarılı olmamın yegane sebebidir. Rekabetin yoğun olduğu pazarda, hçbir katkı maddesi kullanmadan yapmış olduğumuz günlük taze hamurlarımızla hazırlanan pizzalarımız rakiplerimizin önüne geçmemizi sağladı. Hedeflediğim ticari başarıyı yakalarken doğru marka ile çalışıyor olmaktan çok mutluyum.

Eğer bu işi yapmak istiyorsanız kalitesinden ödün vermeyen, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve hızla büyüyen Panino Pizza'nın bir parçası olmayı değerlendirmelisiniz. Teşekkürler Panino Pizza.

panino pizza

Yatırımcı
Sunumunu
Şimdi İndirin!

SUNUMU İNDİR ŞİMDİ ARA

Panino Pizza 17 yıl boyunca pizza ve çeşitli restoran / kafe işletmeciliği yapan , Ege üniversitesi Gıda bölümü mezunu Ferhat Turan tarafından 2009 yılında kurulmuştur.

Ege Bölgesi genelinde ve Türkiye'de hızla artan şubeleriyle, gıda güvenliği ve kaliteden ödün vermeden; lezzetli, sağlıklı ve ekonomik ürünlerini, hızlı ve güler yüzle sunarak sektörde önemli bir yer edinen Panino Pizza, Türkiye’nin her bölgesinde yer almayı hedeflemektedir. Hiçbir katkı maddesi kullanmaksızın, günlük olarak sütle yoğrulan taze hamurla hazırlanan, özel soslar eşliğinde her katı ayrı bir tatla harmanlandırılan pizza çeşitleri, çalışanları, müşterileri ve şubeleri ile kurduğu ailesini genişletmeye devam etmektedir. Müşteri odaklı, konusunda uzman kadrosu ile bugün itibariyle şube sayısını 34’e çıkarmıştır.

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile tüm Ar-Ge çalışmaları tamamlanmış logistik hizmeti profesyonel yönetim ekibi ve eğitim destek kadrosu ile kurulmuş olan sistemde Panino Pizza'nın hedefi ülke genelinde en az her ilde bir restoran hedefi olarak sütle yoğurulmuş günlük taze hamur lezzetini müşterileri buluşturmaktır

Sürekli Pazarlama Destek Faaliyetleri ile İşinde En İyisi Ol!

Amacımız; firmamıza duyulan güven ile Panino Pizza halkasındaki zincir sayısını çoğaltmak, katlanarak büyüyen işletmemizin her halkasının başarısı ve kazancıyla, Panino Pizza markasını makro düzeye taşımaktır. Bu anlamda, sistemde yer alan her halka bizim için çok özel ve değerlidir.

Panino Pizza; Franchise Sözleşmesi ile yatırımcısına; avantajlı mal alımı, offline ve dijital reklam ve promosyonlardan faydalanma ve Panino Pizza tecrübe ve bilgi birikiminin paylaşımı gib haklar tanımaktadır. Franchise Sözleşmesinin süresi 5 yıl olup, süre bitiminde tarafların anlaşması halinde uzatılabilmektedir.

Sözleşme boyunca cirodan kâr payı alınmayacak olup sabit olarak reklam katkı payı alınmamaktadır.

HEMEN ARA FORMU DOLDUR

PANİNO ŞUBESİ OLMANA ÇOK AZ KALDI! FORMU DOLDUR!

Franchising yetkililerimizin sizinle iletişime geçmesi için lütfen formu doldurun!